III Rajd Czyściocha 2023

Klub Pojazdów Zabytkowych - Szczecin, serdecznie zaprasza do uczestnictwa w samochodowym turystycznym III Rajdzie Czyściocha 2023 - w ramach Pucharu Pomorza Zachodniego PZM w 2023 roku.

IX Rajd Historycznych Pojazdów Woskowych - Poligon Drawsko 2023

Zapraszamy na IX Rajd Historycznych Pojazdów Woskowych - Poligon Drawsko 2023, pod patronatem Honorowym Burmistrza Draska Pomorskiego. W tym roku spotykamy się w dniach 08-11 czerwca, bazą Rajdu jest rejon "Jędrkowej Przystani" w Drawsku Pomorskim przy ul. Staszica. Drugiego dnia spotkania wybieramy się na Rajd Turystyczny po terenie Powiatu Drawskiego, będziemy między innymi zwiedzać założenie architektoniczne z lat 30tych poprzedniego wieku znajdujące się na terenie m. Budowo oraz jeden z czterech w Polsce Mostów Baileya, znajdujący się na przedwojennej Polsko - Niemieckiej granicy. W sobotę odbędzie się Rajd o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko a w niedzielę przejazd wyznaczoną trasą po Poligonie Drawskim.


ZAPRASZAMY do rejestracji - po spełnieniu wymogów, osoby zarejestrowane zostaną poinformowane telefonicznie o zakwalifikowaniu się do Rajdu.

Rajd Żuki i Przyjaciele 2023

Zapraszamy na tegoroczny "Rajd Żuki i przyjaciele 2023". Sobota 20.05.2023 godzina 11:00 / Plaża Żuków. Więcej szczegółów pod linkiem

Wspomnień dawnych czas

Wraz ze Spòłką Akcyjną Pogoń Szczecin zapraszamy na obchody 75 rocznicy założenia Klubu.

Za nami wycieczka do Szwecji

Za nami wycieczka do Szwecji. Tym razem 1141km i ponad 200mil morskich = niesamowita przygoda. Zamknęliśmy cztery podstawowe kierunki świata. Czas na nowe wyzwania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę.

Wycieczka do Szwecji

Na zaproszenie przyjaciół z Klubu Saab Sweden oraz Saab Car Museum w Trollhättan, członkowie Klubu Pojazdów Zabytkowych - Szczecin na przełomie marca i kwietnia br, wybierają się na spotkanie z motoryzacyjną skandynawską. Przy okazji planujemy zwiedzić Muzeum Volvo znajdujące się w Göteborgu, które obejmuje rozwój tej marki od pierwszego ÖV 4 do obecnych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów... Oby Neptun nie pokrzyżował planów a promy Polskiej Żeglugi Bałtyckiej POLFERRIES zawsze dobijały do portu. AHOJ Przygodo!

Dyżury biura

Drodzy Klubowicze, informujemy, iż biuro Klubu w lipcu i sierpniu będzie mieć wakacyjną przerwę, a od września będzie czynne tylko raz w miesiącu. Zatem do zobaczenia: