IX Rajd Historycznych Pojazdów Wojskowych - Poligon Drawsko 2023

o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Bojowego

Rajd pod Patronatem Honorowym Burmistrza Drawska Pomorskiego Krzysztofa Czerwińskiego

O imprezie

Zapraszamy na IX Rajd Historycznych Pojazdów Woskowych - Poligon Drawsko 2023, pod patronatem Honorowym Burmistrza Drawska Pomorskiego. W tym roku spotykamy się w dniach 08 - 11 czerwca, bazą Rajdu jest rejon "Jędrkowej Przystani" w Drawsku Pomorskim przy ul. Staszica. Drugiego dnia spotkania wybieramy się na Rajd Turystyczny po terenie Powiatu Drawskiego, będziemy między innymi zwiedzać założenie architektoniczne z lat 30-tych poprzedniego wieku znajdujące się na terenie m. Budowo oraz jeden z czterech w Polsce Mostów Baileya, znajdujący się na przedwojennej Polsko - Niemieckiej granicy. W sobotę odbędzie się Rajd o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko a w niedzielę przejazd wyznaczoną trasą po Poligonie Drawskim.

ZAPRASZAMY do rejestracji - po spełnieniu wymogów, osoby zarejestrowane  zostaną poinformowane telefonicznie o zakwalifikowaniu się do Rajdu.

 

Opłata startowa za załogę (kierowca+pilot) wynosi 250 zł - płatna po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia przez Organizatora w biurze Rajdu.

#PomorzeZachodnie, #KPZ-S, #RajdHPW

Regulamin i plan rajdu

Rejestracja

Warunek uczestnictwa

Przynależność do klubu sfederowanego w Polskim Związku Motorowym jest warunkiem uczestnictwa w rajdzie. W przypadku braku prznależności istnieje możliwość wstąpienia do naszego klubu. Zapraszamy do zapisów!

Zakończone 0%
1 Załoga 2 Pojazd 3 Przynależność w PZM 4 Przetwarzanie danych osobowych

Kierowca

Imię i nazwisko*
E-mail*
Miasto*
Numer telefonu*

Pilot

Imię i nazwisko*
Miasto*

Dzieci

Imię i nazwisko (dziecko 1)Dopuszczamy dwoje dzieci
Imię i nazwisko (dziecko 2)Dopuszczamy dwoje dzieci
Wiek (dziecko 1)Dopuszczamy dwoje dzieci
Wiek (dziecko 2)Dopuszczamy dwoje dzieci
Wstecz Następne Zapisz postęp